8 november 2018
Onze Academy Manager Michael toont in 4 tutorials welke nieuwe features in Photoshop interessant zijn voor jou.
Photoshop 2019 heeft heel wat nieuws in store. Een van de grote vernieuwingen is de upgrade van de Content-Aware fill-functie. Onze Academy Manager Michael toont in deze tutorial waarom deze upgrade zo handig is.
Met de gloednieuwe Frame Tool wordt het heel wat makkelijker om foto’s of lagen te maskeren. Hoe je dat precies doet? Dat legt onze Academy Manager Michael je uit in dit filmpje.
In de nieuwe versie van Photoshop is het veel eenvoudiger om met tekst te werken. Onze Academy Manager Michael toont aan de hand van concrete voorbeelden wat de mogelijkheden zijn.
De favoriete nieuwe Photoshop-feature van onze Academy Manager Michael? De Blending Modes! Ontdek in deze tutorial wat je hiermee allemaal precies kan doen.
Onze trainer Elke toont je 3 interessante nieuwe mogelijkheden van Illustrator.
En trainer Jensie geeft zijn top 4 nieuwe features in InDesign.
Geschreven door Michael
Talent Academy Manager